Hakkımızda

Humay Kozmetik; 7 yıllık kozmetik sektörü tecrübesini gençliğin dinamizmi ile birleştirerek 2019 yılında Kocaeli Gebze’de ki ofisinde faaliyetlerine başlamıştır. Geniş ve yenilikçi ruhunu, sektör tecrübesi ile harmanlayarak ürünlerine yansıtmakta; gücünü ürünlerinin başarısından alarak Türkiye’nin dört bir tarafındaki müşterilerine hizmet vermektedir.


Markalarını ve ürün yelpazesini, her geçen gün yeni ürünler ile zenginleştiren Humay Kozmetik, daha kapsamlı bir hizmeti yüksek kalite ile sunmayı ilke edinmiştir. Humay Kozmetik prensipleri gereği ; doğaya saygılı, insan sağlığına önem veren, yüksek kaliteli ürünleri tüketicilerine doğru fiyat politikalari ile sunarken, güvenilir satış sonrası hizmeti ile de müşterilerini desteklemektedir. Müşteri taleplerini, bölgesel farklılıkları ve piyasa koşullarını analiz ederek, ürünlerinin satışlarını yakinen takip eden Humay Kozmetik, değerlendirmelerini müşterileri ile paylaşıp, gerekli adımları atarak, artı değer kazandırma çalışmalarını aralıksız devam ettirmektedir.


Özetle; geniş ve amatör ruhunun enerjisini, profesyonel bir hizmet anlayışıyla bütünleştiren Humay Kozmetik siz değerli müşterilerimize geleceğin dünya markasını önermektedir.


Daha fazlasını isteyenler için HUMAY KOZMETİK !

Sepetiniz Boş!